Ceny služeb

Zde najdete ceny služeb, které si u nás můžete získat. Kromě prodeje hotových webů nabízíme také doplňkové služby. Pro existující weby, které dosud nemají https zabezpečení webu, nabízíme zajištění a instalaci SSL certifikátu (s hotovým webem od nás máte tuto službu již v ceně). Nabízíme také možnost pravidelné údržby a servisu webových stránek, které si od nás pořídíte.

Hotový web na míru podle oboru - 6 990,- Kč

V naší nabídce najdete hotové šablony webových stránek, vytvořené na míru pro specifické obory podnikání. Všechny weby jsou plně připraveny pro spuštění - jsou postaveny na redakčním systému pro úpravy textů a fotek, obsahují poptávkové formuláře, responzivní zobrazení pro mobily a tablety včetně SSL zabezpečení. Ve zkratce - dostanete webové stránky se vším všudy.

Instalace SSL certifikátu - 1 000,- Kč

Webové stránky, které nejsou v dnešní době zabezpečeny SSL certifikátem jsou ve vyhledávaci google značně znevýhodněny. Pokud Váš web neobsahuje SSL zabezpečení, automaticky je tak ve vyhledávání na nižších pozicích než Vaše konkurence, která zabezpečení na webu má. Kromě toho také návštěvníci dostanou upozornění, ze se nachází na nebezpečném webu. Nabízené instalaci a nastavení SSL certifikátu na Váš web.

Pravidelná údržba systému webu - 2 000 Kč/rok

Webové stránky, které si od nás zakoupíte jsou plně připravené na provoz. Stejně jako například automobil, je nutné web pravidelně udržovat - systém WordPress, na kterém je web postaven je třeba aktualizovat, aby byl chráněn proti internetovým hrozbám, které se každý den vyvíjejí. Aktualizace pro systém a pluginy vycházejí vždy několikrát do měsíce a zajišťují tak, aby byl Váš web vždy v souladu s nejnovějšími webovými technologiemi. Chápeme, že Vám vedení firmy zabírá hodně času, proto Vám nabízíme pravidelnou údržbu systému.

Měli byste zájem o některou z našich služeb?
Napište nám ještě dnes!Vyberte variantu:

Na všechny dotazy reagujeme nejpozději do druhého dne.

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Dům.

Top