Jak funguje koupě hotového webu

Vyberete si šablonu, která se Vám líbí

V našem katalogu si můžete prohlédnout všechny druhy webových šablon, které nabízíme. Šablony jsou doplněny ukázkovým textovým obsahem a fotografiemi, abyste si mohli udělat konkrétní představu jak bude Váš web vypadat. Jakmile máte vybráno, stačí nám zaslat nezávaznou poptávku a my Vás nejpozději do druhého dne kontaktujeme s detaily spolupráce.

Vaši vybranou šablonu upravíme podle Vašich potřeb

Máte tedy vybranou šablonu. Dalším krokem je spuštění Vámi vybrané šablony na samostatném testovacím webu kde doplníme všechny potřebné informace, které na webu budete chtít - nahrajeme fotky Vaší práce, logo, název firmy, popisy a ceníky nabízených služeb,..Zaškolíme Vás do ovládání administrace, abyste si v budoucnu mohli sami upravovat texty a fotky. Jakmile je web vyladěn podle Vašich představ, je načase jej spustit na internet.

Web spustíme na internet v ostrém provozu

Jakmile je web na testovacím serveru hotový, zbývá jej už jenom spustit. Je třeba mít objednaný webhosting a doménu (např.mojestavba.cz). V případě, že doménu a hosting ještě nemáte a nevíte si rady jak ji zajistit, nezoufejte. Tyto služby Vám zprostředkujeme a zajistíme jejich objednávku. Více o cenách domén a hostingu naleznete zde.

Váš web je na internetu viditelný pro zákazníky

Po spuštění webu na hostingu a doméně jej registrujeme do vyhledávačů, aby se začal zobrazovat ve vyhledávání a zákazníci web našli. Jste zaškoleni do procesu úprav textů a fotek a můžete profesionálně propagovat svou firmu na internetu.

Měli byste zájem o hotový web na míru?
Napište nám ještě dnes!Na všechny dotazy reagujeme nejpozději do druhého dne.

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Srdce.

Top